top of page

התערבות אלוהית / סטאר פואנטס

 

זאת משימה בלתי אפשרית להסביר את האלוהי: מה שאני אעשה הוא לתת לכם את ההבחנות האנושיות שלי לגבי התערבות אלוהית.

התערבות אלוהית היא המקום בו המקור (אלוהים, בודהה, כוח עליון) מגיע והפיזי והרוחני פועלים בו זמנית כדי ליצור נס. במילים אחרות, התערבות אלוהית היא התופעה שבה גידולים נופלים לרצפה ו/או מחלות

(dis-ease) יכולות לעבור הפוגה (remission) ספונטנית.

ניתן להתייחס להתערבות אלוהית כאל התפילה החזקה והספיציפית ביותר שיכולה לקרוא לכוחות הטבע ולשמיים יחד, יד ביד. הקשר האינטימי ביותר שיכול להיות לאחד עם ישות אחרת על הפלנטה הזו הוא להחזיק את המרחב לשבריר שניה בה כוחות השמיים מופיעים בתוך או עבור מישהו.

כאשר המקור מתערב בסיטואציה, באמצעות מטפל בהתערבות אלוהית, החוקים של פיזיקה רחבה יותר באים לידי ביטוי. ההסתברות שהגוף יחזור למצבו הטבעי של שלמות מזנק באופן אסטרונומי. ברגע זה הגוף הפיזי יכול להיכנע כדי שהמקור ישתמש בו באופן מלא, מאחר והאנרגיה החשמלית והמגנטית מתפצלים. כאשר זה קורה, כל מה שהוא לא הכרחי למבנה האנרגטי של הגוף מתפרק ומופיע מחוץ לגוף.

התערבות המקור בכל סיטואציה מעלה מספר שאלות. יש מספר דברים שצריכים להקדים ל"אירוע מופלא" זה. מטפל בהתערבות האלוהית צריך ליצור מרחב ל"אלוהי" להתגלות. צריך להזמין את המקור ולכוון אותו על ידי מיזוג חוכמת הריפוי עם הכוח האלוהי. מטפל בהתערבות אלוהית צריך "לשחרר" שיפוטיות למצבו של המטופל, לצאת מהאגו ולא להיות מעורב מנטלית ורגשית. היא/הוא צריך להיכנע כדי להפוך לכלי של המקור, אשר מעלה את הויברציות של מישהו עם מחלה כרונית על ידי שימוש בממדים ספציפיים ושידור תדר הרץ מדויק. 

מצב התודעה של המטפל, השכבות הרגשיות, כמות הרגשות העצורים, והסיבה המקורית משחקים תפקיד חשוב בתהליך. אין זה משנה כמה טובה האנרגיה, רק כאשר מישהו למד את השיעור שלה/שלו או כאשר היא/הוא הפקידו באופן מלא את המחלה (dis-ease) בידיים של הכוח העליון, ריפוי יגיע בקצב הטבעי שלו או כלל לא. יצירת חיבור עם המקור, המחליף את רוב מערכות האמונה ורוב התוצאות המדעיות, גורמת לאירועים פלאיים.

ניסים מתרחשים בדרכים רבות. האנרגיה הזורמת לתהליך הריפוי הטבעי מתגברת כאשר חסימות אנרגטיות מוסרות מהגופים העדינים ומהגוף הפיזי. כאשר חיבור עם המקור שרוחבו כעיפרון מורחב לרוחב של "אוטוסטרדה דו מסלולית", האפשרויות מוכפלות בקפיצה קוואנטית. בנקודה זו בזמן, מה שמדענים מכנים "סינגולריות", מתרחשת. שינוי במספר מצבים או בכל המצבים מתרחש. לעיתים התוצאה לא תקבל ביטוי נראה במישור הפיזי, לעיתים יופיעו תאים קטנים כמו גרגירי חול או אורז, ולעיתים נתחים גדולים של חומר יופיעו מחוץ לגוף.

כאשר אנשים נעים לאורך הנתיב הרוחני שלהם, עולות הזדמנויות ללמוד התערבות אלוהית. ניתן ללמוד את השיטה העתיקה הזו רק על ידי הימצאות בנוכחות של מורה שלמד ממורה אחר בשושלת הארוכה של מרפאים. תנועת האנרגיות על פני כדור הארץ בזמן זה מאפשרת לימוד של כיתות כמו זו.

בינואר 1996, הייתה לי הזכות לצפות בסיום הכיתה הראשונה של מטפלי התערבות אלוהית. כשסקרתי במבטי את החדר וראיתי 22 אנשים שהשתנו כל כך לאורך השנה, התחלתי לבכות. אנשים אלה נכנסו לכיתה כהילרים, אחיות, מטפלים ואפילו רופאים מוסמכים, וכעת יצאו עם ידע לעשות את מה שרק מאסטרים ידעו לעשות בזמנים קדומים. אנשים אלה צפו ולמדו כשגידולים סרטניים נשרו מאנשים, כשתאים סרטניים נפלו כגשם מאחרים, ודוחות MRI חזרו "ללא נוכחות סרטנית" (הפוגה ספונטנית).

 

בוגרים אלה - כמו ה-800 שהמשיכו אחריהם - נוגעים כעת בלקוחות שלהם ומחזיקים מרחב כדי שהמקור והאלוהי יופיעו עבורם. השושלת של ההתערבות האלוהית הועברה הלאה, פעם נוספת! לטובה העליונה של כולם.

סטאר פואנטס היא מאסטר הילרית ועובדת ניסים, היא היוצרת של כיתת התערבות אלוהית המקורית, שהועברה משושלת הקורנדרוס, מרפאים ממקסיקו (יורשי המאיה והאצטקים).

 

 

לקרוא עוד היכנסו לאתר של סטאר : 

http://www.starrfuentes.com/

הלימוד מתחיל ברגע ההרשמה! 

bottom of page